Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndeshja Shqipëri-Izrael, fillon shitja e biletave

Ndeshja Shqipëri-Izrael, fillon shitja e biletave
October 15
14:59 2016

Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë me dije se ka nisur shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri-Izrael, sfida e radhës e kuqezinjve në kuadër të Kampionatit Botëror.

Tifozët shqiptarë që duan të ndjekin nga afër këtë ndeshje, mund të pajisen me bileta nëpërmjet website-it të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mësohet se do të jenë në shitje të gjitha tribunat e stadiumit.

Ndeshja, që luhet për eliminatorët e botërorit “Rusi 2018”,do të zhvillohet më 12 nëntor, ora 20:45, në stadiumin “Loro Boriçi”, Shkodër. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje