Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndërpritet furnizimi me ujë në Yzberisht, UKT: Punime për linjën e re

Ndërpritet furnizimi me ujë në Yzberisht, UKT: Punime për linjën e re
March 25
18:15 2016

Ujësjellës Kanalizime Tiranë ka njoftuar se do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë të pijshëm në Yzberisht nga sot pas mesnatës deri në orën 14:00 të ditës së nesërme.

Përmes njoftimit për shtyp, UKT shprehet se shkak për këtë ndërprerje bëhen punimet për linjën e re të furnizimit me ujë.

“Nga sot pas mesnate deri të shtunën në orën 14:00 do të ketë kufizim të furnizimit me ujë”, – bën me dije UKT.

Komento
Etiketimet
Shperndaje