Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndërpritet energjia elektrike në Tiranë, ja zonat e prekura

Ndërpritet energjia elektrike në Tiranë, ja zonat e prekura
July 08
08:19 2019

HEE njoftoi se do stakojë energjinë elektrike në Tiranë në datat 8-9 korrik. Për shkak të punimeve në kuadër të investimit që po kryhet për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet, në datat 8-9 korrik do të stakohet energjia në këto zona:

8 korrik

9:00-12:00

rruga “Pandi Dardha”

9:00-13:00
rruga “Njazi Demi”, rruga “Komuna e Parisit”

9:00-15:00
rruga “Nasi Pavllo”, rruga “Jan Kukuzeli”

9:30 deri 15:00
Rruga “Siri Kodra”, rruga “Ferit Xhajko”

9:00-16:00
rruga “Myslym Keta”, rruga “Andrea Mano”, rruga “Njazi Meka”

9:00-11:00
rruga “Besim Fagu”, rruga ”5 Maji”, rruga “Njazi Meka” , rruga “Bardhyl”

11:00-13:00
rruga “Qazim Vathi”

13:00-15:00
rruga “Kongresi i Manastirit”

9 KORRIK

1:00-04:00
rruga “Sitki Cico”

4:00-05:00
rruga “Odhise Grillo”

1:00-06:00
rruga “Hoxha Tahsim” pjesërisht”

9:00-16:00
rruga “Jorgo Plaku” pjesërisht, pranë rrugës “5 Maji”, rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”

9:00-11:00
rruga “Halit Bega”, rruga “Niko Avrami”

9.00-13.00
rruga “Preng Bibë Doda” pjeserisht, prane KESH

9.00-15.00
Zall Mner, rruga “Sandër Prosi”, rruga “Fortuzi”

burimi: Syri.net

Komento
Shperndaje