Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Mua apo qentë?” – Bashkëshorti i vë kusht bashkëshortes, por qentë dalin fitues!

June 07
16:15 2018

Mund të duket e çuditshme, por kjo ka ndodhur në të vërtetë!

Liz Hazlam, 49 vjeçe ka treguar se bashkëshorti i saj Mike i vendosi një ultimatum për të vazhduar marrëdhënien së bashku.

“Ai më tha: Ose mua, ose qentë! – duke qenë se unë isha shumë e dhënë pas qenve të mi, 30 të tillë”, – ka treguar Liz.

“Por unë e bëra zgjedhjen time. Qentë.” – shtoi Liz.

“Kisha kontribuar vite për të rritur qentë e mi dhe i doja shumë. Kështu që ai u largua dhe ma la shtëpinë mua. Në fakt, ishte ai që më çoi drejt qenve sepse ishte tërë kohës i angazhuar me punë dhe unë u detyrova ta “mbysja” kohën me vogëlushët e mi”, – ka treguar Liz.

Pra, djema, kujdes kur vini ultimatume se mund të humbni… edhe përballë qenve. /Blitz.al/

 

Collect wedding pic of Liz Haslam and Oliver Haslam. See Masons Copy MNLOVE: A devoted animal lover has decided to end her 25 year marriage after her husband said ‘it’s me’ or the THIRTY dogs. Liz Haslam, 49, said her husband had got to the point where he “had enough” after she wasn’t willing to compromise with him. This led her husband Mike to pack his bags and leave in September 2016 due to the high demands of the animals.

Komento
Shperndaje