Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ministri Koka zgjedh aventurën, pushon dhe promovon

July 04
13:45 2016

Ministri i Mjedisit Lefter Koka preferoi lumin për të kaluar fundjavën bashkë me familjen e tij. Pushim dhe promovim i kanionit të Osumit në Skrapar, nën shoqërinë e guidës profesionale të Albania Rafting Group, ishte zgjedhja e së dielës.

Përmes fundjavës rafting, ku ai përshkoi për rreth tri orë kanionet magjike të Skraparit, paralelisht promovoi zonat e mbrojtura dhe Monumentin e Natyrës, kanionet e Osumit – Skrapar, një iniciativë që vë theksin në ruajtjen dhe administrimin sa më të mirë të tyre.

Etiketimet
Shperndaje