Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Merren masa për dhunën në stadium: Partizani dhe Skënderbeu do të luajnë pa tifozë

Merren masa për dhunën në stadium: Partizani dhe Skënderbeu do të luajnë pa tifozë
November 03
19:16 2016

Të dielën që lamë pas, në “Elbasan Arena” pati një kaos të krijuar nga tifozeritë respektive të skuadrave të Partizanit dhe Skënderbeut. Madje në këtë ndeshje u desh edhe ndërhyrja e policisë për të stabilizuar e për të kthyer qetësinë në vend.

Mirëpo nisur nga kjo, Komisioni i Disiplinës ka marrë vendime lidhur me të dyja klubet. Kështu, Partizani do të luajë 4 ndeshje pa tifozë, ndërsa Skënderbeu 3 ndeshje. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje