Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Masakra në Dajç, vihet në pranga vrasësi 33-vjeçar

Masakra në Dajç, vihet në pranga vrasësi 33-vjeçar
October 04
17:15 2016

Nga Anduena Llabani

Operacioni i policisë së Shkodrës është finalizuar me arrestimin e autorit të masakrës së ndodhur mbrëmjen e djeshme në Dajç të Shkodrës. 33-vjeçari Miklovan Parubi u gjet jo shumë larg vendngjarjes, i fshehur në një hangar.

Në videon e publikuar shihet momenti i arrestimit të autorit, pak pas neutralizimit të tij.

33-vjeçari Miklovan Parubi akuzohet për vrasjen e shtetasve Gacali Kopshti dhe Arjet Saiti dhe plagosjen e katër të tjerëve. /Blitz.al/

img_2177

img_2178

 

Etiketimet
Shperndaje