Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Masakra me 8 viktima në Selenicë/ Dëshmia e parë e vrasësit: “Kam qenë i pirë, s’mbaj mend asgjë!”

Masakra me 8 viktima në Selenicë/ Dëshmia e parë e vrasësit: “Kam qenë i pirë, s’mbaj mend asgjë!”
August 11
09:33 2018

dërkohë që në momentin e arrestimit është shfaqur i qetë dhe i është dorëzuar pa asnjë rezistencë policisë, autori i masakrës me 8 viktima në Selenicë, i riu që vrau kushërinjtë e vet, duke shuar dy dyer ka dhënë edhe dëshminë e parë në polici.

Ndërkohë që në momentin e arrestimit është shfaqur i qetë dhe i është dorëzuar pa asnjë rezistencë policisë, autori i masakrës me 8 viktima në Selenicë, i riu që vrau kushërinjtë e vet, duke shuar dy dyer ka dhënë edhe dëshminë e parë në polici.

“Kam qenë i pirë dhe nuk mbaj mend se cfarë kam bërë”- ka thënë autori, teksa ndodhet në komisariat, ku u dërgua pasi u prangos që në orët e para të mëngjesit të sotëm, raporton nga Selenica, gazetarja e “PANORAMA”, Etleva Delia.

Por ai nuk ka mohuar konfliktin e vazhdueshëm që ka pasur me kushërinjtë.

“Ata me akuzonin mua per cdo gje qe ndodhte”- ka thënë ai.

Ndërkohe që sipas policise bëhej fjalë për disa pula deti që ishin vjedhur dhe për të cilat, kushërinjtë kishin akuzuar 24 vjecarin.

Burimi: Panorama.com.al

Komento
Shperndaje