Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Makina përplas turistët në Tajlandë, 6 persona të plagosur

Makina përplas turistët në Tajlandë, 6 persona të plagosur
July 24
09:35 2016

Një aksident i rëndë ka ndodhur  në Bangkok të Tajlandës. Një grua ka humbur kontrollin e makinës për shkak të problemeve shëndetësor, pas përplasjes makina është drejtuar nga hyrja në Mauzoleun Erawan në Bangkok.

Drejtuesja e mjetit ka përfunduar në spital dhe gjendja e vajzës që ishte me të nuk dihet.Nga ky aksident kanë mbetur edhe 6 persona të tjerë plagosur.

Shperndaje