Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lushnje- Familjarët gjejnë të varur në pemën e oborrit të shtëpisë  vajzën 17-vjeçare

Lushnje- Familjarët gjejnë të varur në pemën e oborrit të shtëpisë  vajzën 17-vjeçare
June 14
09:29 2018

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Lushnjës në orët e para të mëngjesit. Një familje në fshatin Stan Karbunarë Lushnjë  është tronditur pasi rreth orës 05:35, kanë gjetur të varur në një pemë në oborin e shtëpisë vajzën e tyre 17- vjeçare me inicialet T.G.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë çuar vajzën drekt këtij akti final ndërkohë grupit hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të saj ngjarje.

Vijon…

 

Komento
Shperndaje