Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lihtenshtejn – Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare

October 06
20:21 2016

formacion

Kombëtarja Shqiptare dhe ajo e Lihtenshtejnit kanë publikuar formacionet zyrtare pak përpara përballjes që do të jetë e vlefshme për fazën kualifikuese në “Rusia 2018”.

Në formacionin e kuqezinjëve, shihet se trajneri De Biazi i ka besuar fanellën e titullarit lojtarëve si Llullaku dhe Aliji, i cili do të luajë në vend të kapitenit Ansi Agolli. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje