Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Librazhd- Grabitet banesa në autorët marrin para dhe bizhuteri

Librazhd- Grabitet banesa në autorët marrin para dhe bizhuteri
May 10
09:56 2019

Në orët e para të mëngjesit të së premtes persona ende të paidentifikuar dyshohet se nën kërcënimin e thikës kanë grabitur një banesë në lagjen nr 1 në Librazhd.

Sipas informacionit paraprak të policisë  grabitësit kanë hyrë në banesën e shtetasit me iniciale K.A dhe kanë marrë një sasi lekësh dhe disa bizhuteri. Nga grabitja nuk ka perona të lënduar. Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Informacion paraprak i policisë

Gjatë natës në lagjen nr 1 , Librazhd,  persona ende te paidentifikuar, dyshohet nën kërcënimin e thikës,  kanë marrë  në banesën e shtetasit K.A, një sasi lekësh dhe disa  bizhuteri. Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

/Blitz.al/

Share