Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lezhë, gjendet një skelet njeriu tek “Rana e Hedhun”

Lezhë, gjendet një skelet njeriu tek “Rana e Hedhun”
July 28
13:17 2016

Një skelet njeriu është gjetur paraditen e sotme në zonën e plazhit tek Rana e Hedhun në Lezhë.

Disa plazhistë që kanë shkuar të vizitojnë këtë zonë të plazhit kanë njoftuar menjëherë policinë lokale. Në vendngjarje kanë mbërritur efektivë të policisë të cilët kanë nisur hetimet për të zbuluar identitetin e tij. SIpas ekpsrtëve mjeko-ligjor ky skelet ka më shumë se 20 vite që ndodhej aty.

Shperndaje