Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lëvizte me biçikletë dhe mbante automatik, ndalohet 21-vjeçari në Tiranë

Lëvizte me biçikletë dhe mbante automatik, ndalohet 21-vjeçari në Tiranë
May 23
11:17 2016

Policia e Tiranës ka ndaluar një shtetas 21-vjeçar që lëvizte me biçikletë dhe mbante me vete një automatik AK-47 me 30 fishekë. Efektivët e Komisariatit Nr. 1 kanë arrestuar në flagrancë të riun Ervis Kovaçi.

Arrestimi i tij u krye në rrugën “Bardhyl”, disa ditë pasi ishte mbajtur në vëzhgim. Ai është shoqëruar në komisariat ku po pyetet rreth armës që mbante me vete. Dyshohet se 21-vjeçari mund të ketë lidhje me ndonjë ngjarje kriminale, megjithatë mbetet ende e paditur.

Komento
Etiketimet
Shperndaje