Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Lajm i fundit) Tronditet Shkodra: Shpërthim me tritol në një autmojet!

(Lajm i fundit) Tronditet Shkodra: Shpërthim me tritol në një autmojet!
January 13
11:57 2018
Shperndaje