Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Lajm i fundit) Tronditet Shkodra: Shpërthim me tritol në një autmojet!

(Lajm i fundit) Tronditet Shkodra: Shpërthim me tritol në një autmojet!
January 13
11:57 2018

Qyteti i Shkodrës është tornditur paraditen e sotme nga një shpërthim i fortë. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në lagjen “Rus” ku i është vendosur një sasi eksplozivi një automjeti.

Sipas “Neës 24”, mësohet se eksplozivi ishte vendosur në një automjet tip ‘Fuoristradë’, ndërsa emri i pronarit nuk bëhet ende i ditur. Forcat e policisë ndodhen në vendin e ngjarjes. Nuk raportohet për persona të lënduar por vetëm dëme materiale. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje