Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lajm i fundit/ Tiranë, Gjyshja gjen të pajetë në vaskë, nipin 22 vjeçar

Lajm i fundit/ Tiranë, Gjyshja gjen të pajetë në vaskë, nipin 22 vjeçar
August 08
08:10 2018

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot kryeqytetit, ku një 22-vjeçar është gjetur i pajetë në banesë. “BalkanWeb” mëson se i riu është gjetur nga gjyshja e tij në vaskën e tualetit, fatkeqësisht pa shenja jete ne rrethana te paqarta.

Informacion Paraprak
Më datë 08.08.2018, rreth orës 08:25, në rrugën “Kongresi Manastirit”, në tualetin e banesës, në vaskë, është gjetur pa shenja jete nga gjyshja, shtetasi J. B., rreth 22 vjeç.

Nga kqyrjet paraprake nuk rezulton të ketë shenja dhune në trup. Po punohet për zbardhjen e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të vdekjes./Blitz.al/
Komento
Shperndaje