Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Lajm i fundit) Është zyrtare! Armando Sadiku, tashmë pjesë e kampionatit spanjoll të futbollit

(Lajm i fundit) Është zyrtare! Armando Sadiku, tashmë pjesë e kampionatit spanjoll të futbollit
January 31
13:39 2018

Futbollisti Armando Sadiku, një ndër më të pëlqyerit e Kombëtares Shqiptare vazhdon karrierën e tij gjithnjë e në ngjitje, e për këtë ndihemi të gjithë krenarë.

Një lajm shumë pozitiv për sulmuesin është edhe ai i ditës së sotme.

Sadiku nuk do të jetë më futbollist i skuadrës së Legias së Varshavës pasi vetëm përpara pak momentesh ka zyrtarizuar kontratën e tij të re deri në 2020-ën me skuadrën spanjolle, Levante.

Kjo është një arritje shumë e madhe duke pasur parasysh faktin se kampionati spanjoll është ndër më të lakmuarit në botë.

Epo, urime Armando, shënofsh sa më shumë! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje