Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kukës, vritet 29 vjeçari për motive gjakmarrjeje

Kukës, vritet 29  vjeçari për motive gjakmarrjeje
July 24
11:05 2016

Mbrëmjen e të shtunës 24 vjeçari Ismail Aladini  në fshatin Orgjost qëlloi disa herë më thikë shtetasin Miraim Isa 29 vjeç.  Miraim Isa nuk mundi t’ju mbijetonte plagëve dhe ka gjetur vdekjen në spitalin e Kukësit.

Policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit, i cili ka vrarë 29 vjeçarin për motive gjakmarrjeje.  Autori dhe viktima kanë qenë në hasmëri prej vitesh pasi i ati i Miraim Isës ka vrarë të atin e Ismail Alidinit.  Autori akuzohet për vrasje me paramendim. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje