Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kryeministri Rama vizaton një yll në mes të shqiponjës. Nisin polemikat në rrjete sociale

Kryeministri Rama vizaton një yll në mes të shqiponjës. Nisin polemikat në rrjete sociale
November 22
11:56 2016

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook një vizatim të tijin të shqiponjës dykrenare duke shkruar: “Gëzuar 28, 29 nëntorin!” Në mesin e datave ai ka vizatuar edhe një yll, çka i ka bërë komentuesit të kujtojnë Partinë Komuniste. Megjithatë, disa prej komentuesve, kryeministri u ka kthyer vetë përgjigje nëpërmjet komenteve.

Mund t’i lexoni ato si më poshtë:

rama1

rama2

rama-3

Komento
Shperndaje