Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kryeministri Edi Rama: Së bashku kemi arritur të paarritshmen. Të hënën administrata pushim!

Kryeministri Edi Rama: Së bashku kemi arritur të paarritshmen. Të hënën administrata pushim!
July 22
13:06 2016

“Së bashku kemi arritur të paarritshmen në 25 vjet! Prandaj të hënën administrata pushim dhe le të jetë një fundjavë e gëzuar për të gjithë!

Ky është mesazhi i fundit i publikuar në profilin e tij në Facebook nga Kryeministri Edi Rama.

Mesa duket, pas përpjekjeve dhe debateve të shumta disamujore për arritjen e një marrëveshjeje të përbashkët për Reformën në Drejtësi, votimi i djeshëm në Parlament me 140 vota “Pro” i ka gëzuar të gjithë. 1 ditë pushim më shumë është mëse e merituar… /Blitz.al/

Shperndaje