Blitz

 Breaking News

Kryeministri Edi Rama i veshur si babagjysh surprizon fëmijën e sëmurë

Kryeministri Edi Rama i veshur si babagjysh surprizon fëmijën e sëmurë
December 31
14:53 2017

Ditën e sotme në “ E diela shqiptare” në rubrikën “Një mesazh për ty” një nënë ka folur për djalin e saj të sëmurë, I cili nuk mund të ecë për shkak të një problemi shëndetësor.

Ai është surprizuar nga vetë kryeministri Edi Rama, I cili është veshur si babagjysh dhe I ka premtuar vogëlushit se do ti sigurojë transportin për në shkollë dhe do të marrë një fizioterapist për tu ngritur sërish në këmbë.

Sigurisht që kjo ka qenë një surprizë shumë e veçantë./Blitz.al/

 

Share