Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Krimi i rëndë në familje, burri masakron bashkëshorten me mjete të forta!

Krimi i rëndë në familje, burri masakron bashkëshorten me mjete të forta!
September 24
10:40 2017

Një krim i rëndë ka tronditur qytetin e Pogradecit në orët e para të mëngjesit, ku sipas policisë një 49 vjeçar ka masakruar bashkëshorten me mjete të forta si sqepar dhe thikë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Blacë, ku qytetari Bashkim Mekolli, 49 vjeç, për motive të dobëta ka qëlluar bashkëshorten e tij, Demirke Mekolli, 49 vjeçe.

Në vendngjarja kanë mbërritur forca të shumta policie të cilat po hetojnë për të mësuar shkaqet e vërteta të kësaj ngjarjeje ndërkohë që kanë shoqëruar autorin e ngjarjes në komisariat. (Vazhdon) /Blitz.al/

Komento
Shperndaje