Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Krim në familje, gruaja vret me sëpatë burrin teksa ai flinte

Krim në familje, gruaja vret me sëpatë burrin teksa ai flinte
July 18
09:41 2016

Një krim në familje është shënuar gjatë natës së mbrëmshme në fshatin Barbullush të bashkisë Vau i Dejës në Shkodër, përcjell Blitz.al. Mësohet se shtetësja 35-vjeçare Mirela Buzalli 35 vjeçe ka goditur në gjumë me sëpatë bashkëshortin e saj, shtetasin Shkëlzen Buzalli 45 vjeç.

Krimi ka ndodhur gjatë natës, ndërsa gruaja është vetëdorëzuar në polici mëngjesin e sotëm. Ndërkohë që ende nuk dihen rrethanat, grupi hetimor në Komisariatin e Vaut të Dejës ka nisur hetimet për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Etiketimet
Shperndaje