Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kreu veprime të turpshme me të miturën, pranga 40-vjeçarit në Shkodër

Kreu veprime të turpshme me të miturën, pranga 40-vjeçarit në Shkodër
August 20
15:07 2016

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një shtetas 40-vjeçar, i cili akuzohet se ka kryer veprime të turpshme me një të mitur 7-vjeçare.

Është kryer arrestimi i shtetasit Nosh Gjoni, banues në fshatin Pulaj, Velipojë, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht të miturën me iniciale A. K. Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarjeje, ndërkohë që ka nisur hetimi për zbardhjen e këtij akti. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje