Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kreu marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën, arrestohet adoleshenti

Kreu marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën, arrestohet adoleshenti
August 03
15:34 2016

Një adoleshent është arrestuar nga policia e Tiranës pasi është akuzuar se ka kryer marrëdhënie seksuale  me dhunë me një të mitur.

Denoncimi ndaj adoleshentit është bërë nga vajza. Mësohet se ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme rreth orës 13:00, në rrugën “Halit Bega”, ku i arrestuari ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën. Burime nga policia janë shprehur për Syri.net se një ditë më parë rreth orës 14:00 kanë vënë në pranga adoleshentin me inicialet. E. D./Blitz.al/

Shperndaje