Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Korçë, ja kush është nëna që braktisi fëmijët e varur nga babai

Korçë, ja kush është nëna që braktisi fëmijët e varur nga babai
December 05
10:39 2016

Marsela Toshi është nëna e dy fëmijëve, 4 dhe 6 vjeç, të cilët u mbytën në mënyrë makabre me litar nga babai i tyre 41-vjeçar Naum Toshi.

24-vjeçarja mësohet se ishte larguar nga banesa pak muaj më parë dhe i kishte lënë fëmijët me bashkëshortin e saj.

Marsel ka një Facebook të sajin personal, ku shihet në disa foto “selfie”.

Kujtojmë që fëmija 6-vjeçar ishte fryt i marrëdhënies së mëparshme të Marselës me një person tjetër, kurse fëmija 4-vjeçar me bashkëshortin aktual. /Blitz.al/

marsela

 

marsela-3

marsela-2

marsela-1

 

Komento
Shperndaje