Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Koço Kokëdhima përjashtohet nga mbledhja e Kryesisë: Nuk më njoftuan fare!

Koço Kokëdhima përjashtohet nga mbledhja e Kryesisë: Nuk më njoftuan fare!
September 19
16:10 2016

Ish-deputeti Koço Kokëdhima nuk do të marrë pjesë sot në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Socialiste. Kjo është shumë e dyshimtë, pasi ai është edhe sekretar për Reformën Strukturore dhe Emigracionin.

Mirëpo i pyetur nga gazetari i televizionit “News 24”, Kokëdhima ka thënë se nuk ka marrë asnjë njoftim për mbledhjen e sotme, ndërkohë që mbledhja do të mbahet sot në orën 18:00 për të diskutuar mbi projektligjet e seancës plenare të së enjtes. /Blitz.al/

Shperndaje