Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo është kartolina e fundit e familjes Obama si familja presidenciale e SHBA-ve

Kjo është kartolina e fundit e familjes Obama si familja presidenciale e SHBA-ve
December 10
12:16 2016

Një “urra” e fundit për familjen Obama! Ata sapo kanë dërguar kartolinën e fundit për festat e fundvitit si familja presidenciale e SHBA-ve.

Në kartolinë shfaqen çifti Barack dhe Michelle mes vajzave të tyre, Sasha dhe Malia, që janë rritur shumë gjatë këtyre 8 viteve duke ua kaluar në gjatësi edhe prindërve të tyre.

obama

“Duke reflektuar për të gjitha vitet e mrekullueshme që kaluam në Shtëpinë e Bardhë. Jemi shumë mirënjohës për miqtë që kemi bërë, për të gjithë kënaqësinë që kemi dhënë e kemi marrë dhe për mirësinë që na keni dhuruar!” – shkruhet në kartolinën e tyre.

Ndërkohë që kartolina është firmosur nga të gjithë pjesëtarët e familjes, madje edhe nga qenushët! /Blitz.al/

Shperndaje