Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kërcënime me vdekje për Sergio Ramos, e gjithë familja detyrohen të ndryshojnë numrat e telefonit

Kërcënime me vdekje për Sergio Ramos, e gjithë familja detyrohen të ndryshojnë numrat e telefonit
June 02
19:53 2018

Lajme jo të mira kanë ardhur nga Spanja në lidhje me mbrojtësin e Realit të Madridit Sergio Ramos. Ai dhe familja e tij kanë marrë ditët e fundit kërcënime të frikshme që kanë arritur deri tek ato me vdekje. Të gjithë janë të shqetësuar për këtë fakt dhe e kjo situatë e ka bërë gjithë familjen e tij  të ndryshojnë numrat e telefonit.

Mbrojtësi këto momente është rikthyer për tu përqëndruar me kombëtaren Spanjolle në përgatitje për botërorin Rusi 2018-të. Ai është vënë në shënjestër ditët e fundit pas ndërhyrjes së rëndë që bëri ndah ndaj Mohamed Salah në finalen e Champions League e cila i shkaktoi mbrojtësit egjiptian të Liverpoolit një pause tre javore.

Komento
Shperndaje