Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ke probleme me dhëmbët? Ka një vend në Tiranë ku mund të gjesh zgjidhjet që gjithmonë i ke kërkuar për 3 arsye

Ke probleme me dhëmbët? Ka një vend në Tiranë ku mund të gjesh zgjidhjet që gjithmonë i ke kërkuar për 3 arsye
June 22
17:23 2018

Është shumë e rëndësishme për gjithsecilin prej nesh që të gjejë një klinikë profesionale e të rregullt që t’ju ofrojë siguri në kujdesin ndaj dhëmbëve tuaj dhe higjenës orale e mbi të gjitha besueshmëri. Kemi dëgjuar shpesh persona që ankohen dhe shprehen se nuk janë të kënaqur nga shërbimi që u ofrohet në klinika dentare në Tiranë por ne kemi gjetur vendin në të cilin jo vetëm që punohet me profesionalizëm, ku shërbimi është i përballueshëm nga të gjitha shtresat por edhe klinikën e duhurën prej të cilës fiton besimin, Dental Turk.

Le të mos harrojmë faktin se jo vetëm që duhet të kujdesemi për shëndetin tonë orale por gjithashtu edhe për atë estetik. E kush nuk do ta dëshironte një buzëqeshje të bukur, me dhëmbët rruazë ashtu siç e thote populli e të bardhë.

Mjekë, dentistë dhe profesionistë të specializuar e të kualifikuar janë në dispozicionin tuaj për t’ju dhënë shërbimin maksimal në të gjitha fushat e stomatologjisë. Në Dental Turk do të gjeni materiale të cilësisë së lartë, një staf të multidisiplinuar dhe pajisje e aparatura të kohës moderne të cilat ndërveprojnë për të garantuar rezultate të kënaqshme për çdo pacientë që zgjedh Dental Turk. Aty do të gjeni 7 departamente laborante dentare në të cilat trajtohen të gjithë ankesat e pacientëve në përputhshmëri me nevojat e trajtimit.

Mos humbisni asnjë prej ofertave që Dental Turk ka menduar për sezonin e verës që përfshijnë shërbimet si aparat ortodontik, implante dhe zbardhim dhëmbësh. Merrni konsulta prej mjekut stomatolog, jo vetëm përkujdesje higjene por edhe konsultë mbi iushqimin, zbatojini ato dhe gjithçka do të shkojë mirë me shëndetin tuaj oral. Dental Turk njësoj si slogani është lider në stomatologji!/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje