Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kavajë, vendoset një sasi lënde eksplozive në derën e një shtëpie

Kavajë, vendoset një sasi lënde eksplozive në derën e një shtëpie
November 08
22:51 2016

Nga Anduena Llabani

Paraprake

Kavajë

Në Lagjen Nr. 6, Kavajë, në derën e jashtme të banesës së shtetasit D. K., dyshohet të jetë vendosur një sasi lënde eksplozive.

Si pasojë e shpërthimit të kësaj lënde nuk ka viktima por vetëm dëme materiale të papërfillshme, në derën e jashtme të oborrit rrethues me kangjella.

Policia në vendngjarje po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje