Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kavajë, vendoset një sasi lënde eksplozive në derën e një shtëpie

Kavajë, vendoset një sasi lënde eksplozive në derën e një shtëpie
November 08
22:51 2016
Shperndaje