Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kavajë- Aksident tragjik, makina përplas kalimtarët në anë të rrugës, 2 prej tyre humbin jetën

Kavajë- Aksident tragjik, makina përplas kalimtarët në anë të rrugës, 2 prej tyre humbin jetën
February 24
10:17 2018

 

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një tjetër aksident tragjik në zonën e quajtur Mali i Robit, Kavajë.

Sipas News 24 një automjet ka dalë nga rruga dhe ka hyrë mes kalimtarëve në anë të rrugës, të cilët  i ka përplasur ata.

Dy persona kanë humbur jetën  ndërsa një fëmijë është plagosur dhe ndodhet në Urgjencën e Durrësit. Policia po punon për zbërdhjen e plotë të ngjarjes por fillimisht yshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e madhe dhe lagështia në rrugë…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje