Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kavajë- Aksident tragjik, makina përplas kalimtarët në anë të rrugës, 2 prej tyre humbin jetën

Kavajë- Aksident tragjik, makina përplas kalimtarët në anë të rrugës, 2 prej tyre humbin jetën
February 24
10:17 2018
Shperndaje