Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kastriot Islami-Ditmir Bushatit: Je rrugaç, jo ministër

Kastriot Islami-Ditmir Bushatit: Je rrugaç, jo ministër
November 23
13:12 2016

Deputeti i Partisë Demokratike, Kastriot Islami, ka ofenduar me fjalë të rënda ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati, duke e cilësuar me fjalën rrugaç.

Sherri ka ndodhur gjatë mbledhjes që po zhvillohej në Komisionin e Jashtëm, kur aty ishin të pranishëm edhe deputetë të tjerë të maxhorancës e opozitës.

Jo më larg se dje ndodhi një tjetër sherr mes përfaqësuesve të dy palëve politike, kur deputeti Noka i PD-së ofendoi ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, duke e quajtur karagjoz.

 

Kjo është videoja e filmuar nga News24 dhe e shpërndarë në Youtube. /Blitz.al/

 

Shperndaje