Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kashar, gjendet i pajetë një 40-vjeçar

Kashar, gjendet i pajetë një 40-vjeçar
November 18
12:45 2016

Trupi i pajetë i një 40-vjeçari është gjetur paraditen e sotme në Kashar.

Dyshohet se viktima është plagosur me armë zjarri dhe si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën. Policia ka bërë të mundur identifikimin e viktimës, shtetasi Ardian Lleshi, banues në Kashar. Pranë trupit të tij është gjetur edhe një armë zjarri kallashnikov. Ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për vetëvrasje apo vrasje. Policia është duke hetuar për të zbardhur ngjarjen./Blitz.al/

aa

a2

Shperndaje