Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kape surprizën e qershorit: Një fustan nusërie i personalizuar për ju nga stilistja e njohur italiane!

Kape surprizën e qershorit: Një fustan nusërie i personalizuar për ju nga stilistja e njohur italiane!
June 01
23:28 2018

Qershori është padiskutim një nga muajt më të mirë për të zhvilluar ceremoninë tuaj martesore. Të gjitha nuset e ardhshme merakun më të madh në ditën  e tyre të veçantë kanë vetëm një: fustanin e nusërisë. Epo ja që për të gjitha nuset që do të celebrohen së shpejti kemi një sugjerim: “Bergamo Sposa” është eventi që zhvillohet për pak ditë në kryeqytet dhe  ka një surprizë të madhe për ju.

Me 7 qershor mos humbisni një rast të jashtëzakonshëm! Ejani dhe takoni nga afër një prej stilisteve italiane më të mira të modes, Zancheta Stefania që stilon veshje nuserie për VIP dhe elitën europiane. Fustane të modeleve nga më të ndryshmet të punuar me dashuri dhe cilësi do të vishen nga modelet e ateliesë  “Zancheta Stefania”. Por ekziston mundësia që edhe ju të jeni pjesë e drejtpërdrejtë e këtij eventi.

Nëse  planifikoni të martoheni në një datë të afërt ju mund të merrni pjesë falas dhe të fitoni fustanin tuaj të dasmës të stiluar enkas për ju! Eventi do të zhvillohet më datë 7 në orë 15:00 tek Muzeu Kombëtar nën organizimin e kompanisë së njohur italiane BLG Group.  Për të rezervuar pjesëmarrjen tuaj, telefononi në numrin: 069 52 94 282. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje