Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kamëz, eksploziv banesës së një gruaje

Kamëz, eksploziv banesës së një gruaje
October 02
09:13 2016

Një shpërthim është regjistruar në Kamëz, orët e para të mëngjesit të sotëm. Nga të dhënat zyrtare, mësohet se shpërthimi është regjistruar në orën 02:25 në rrugën “Athina”, në banesën e një shtetaseje me iniciale D. S.

Fatmirësisht, shpërthimi nuk ka shkaktuar të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale. Dyshohet për një sasi të vogël lënde plasëse. Policia ka nisur hetimin për zbardhjen e ngjarjes. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje