Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kallëzohet penalisht zv/drejtoresha e Bankës së Tiranës, vodhi 32 mijë euro

Kallëzohet penalisht zv/drejtoresha e Bankës së Tiranës, vodhi 32 mijë euro
April 02
09:57 2016

Banka e Tiranës ka kallëzuar zv/drejtoreshën e kësaj dege për vjedhjen e 32 mijë eurove. Vjedhja është kuptuar nga monitorimi i brendshëm i bankës, por theksohet se pavarësisht veprës së kryer nga zv/drejtoresha, veprimet nuk cënojnë sigurinë e vlerave monetare të klientëve të bankës.

Ka qenë vetë banka që me një njoftim të sajin ka lajmëruar klientët se ata nuk duhet të shqetësohen për seriozitetin e marrëdhënies mes tyre dhe bankës, pasi çdo gjë është nën kontroll.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje