Blitz

 Breaking News

Kafshon, djeg me ujë të nxehtë dhe godet të bijën një muajshe

Kafshon, djeg me ujë të nxehtë dhe godet të bijën një muajshe
February 21
18:22 2020

Nëna e një fëmije një muajsh nga Oklahoma e SHBA-ve është arrestuar nga policia lokale, pasi ka djegur foshnjën e saj me ujë të nxehtë në zonën e fund-shpinës, por nuk është mjaftuar me kaq, e reja e ka kafshuar dhe më pas e ka goditur foshnjën, si masë ndëshkimore ndaj vogëlushes e cila qanë shumë. Gruaja është identifikuar si Lea Robinson, 21 vjeçe.

Bëhet e ditur se gjatë marrjes në pyetje e reja është shprehur se ajo e kishte kafshuar në fytyrë të bijën një muajshe, pasi e bija nuk pushonte së qari. Robinson më tej mësohet të ketë thënë se me vetëdije të plotë e fuste fëmijën në një banjë me ujë shumë të nxehtë, këto deklarata janë konfirmuar më pas dhe nga policia, shkruajnë mediat e huaja

Share