Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jamarbër Malltezi dhunon Taulant Ballën në Romë

Jamarbër Malltezi dhunon Taulant Ballën në Romë
June 25
11:19 2016

Taulant Balla, deputeti i Partisë Socialiste dhe dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, janë konfliktuar më njëri-tjetrin në Romë, mbrëmjen e djeshme.

Sipas mediave, ky konflikt ka ndodhur në aeroportin e Romës “Leonardo Da Vinçi” dhe pas mbërritjes në aeroportin e Tiranës, deputeti Ballaj ka shkuar për të denoncuar ngjarjen në polici.

Taulant Balla kur ka shkuar në polici ka pasur shenja të dhunës në fytyrë. Pretendohet se dhunuesi është pikërisht Jamarbër Malltezi. Tashmë çështja ka kaluar në prokurori dhe priten të dalin detaje të tjera mbi ngjarjen.

Shperndaje