Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja këngëtarja shqiptare që i shpëtoi sulmit terrorist në Turqi

Ja këngëtarja shqiptare që i shpëtoi sulmit terrorist në Turqi
December 11
12:39 2016

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Stambollin mbrëmjen e djeshme, ku nga 2 shpërthime kanë humbur jetën më tepër se 30 persona deri tani.

Por dje u raportua se student shqiptar ishte plagosur dhe kishte marrë mjekim në spital për disa gërvishtje të lehta.

Pak më vonë është mësuar një tjetër shqiptare ka qenë afër vendit të ngjarjes.

Ajo është këngëtarja shqiptare e Kosovës, Zanfina Ismaili e cila ndodhej në një lagje afër asaj ku ndodhi ngjarja.  /Blitz.al/

zanui

zanii

 

Shperndaje