Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Iu ndalua hyrja në SHBA, reagon Tom Doshi

Iu ndalua hyrja në SHBA, reagon Tom Doshi
April 17
10:32 2018

Një ditë më parë deputeti Tom Doshi ishte ne qendër të vëmendjes mediatike pasi u bë zyrtari i dytë shqiptar të cilit i ndalohet hyrja në SHBA. Por duket se kjo çështje do të vazhdojë ta ndjekë edhe në vijim.

Ai ka reaguar me indiferentizëm ndaj këtij vendimi të SHBA-ve, ndërsa sot ka vijuar punën normalisht dhe ka shkuar në Kuvend si ligjvënës për të ndjekur mbledhjen e Komisionit të Ligjeve ku është anëtar. Por nuk i ka shpëtuar interesit të gazetarëve.

I ppyetur nga gazetarja e Ballkanweb, nëse Doshi është një zyrtar i korruptuar dhe ka thënë se është shprehur njëherë për këtë çështje.
“Jam shprehur njëherë për këtë. S’do flas përditë për këtë çështje”./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje