Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Itali, vriten 2 vëllezër shqiptarë

Itali, vriten 2 vëllezër shqiptarë
November 11
09:27 2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milano të Italisë, ku janë vrarë dy shqiptarë, që janë vëllezër me njëri-tjetrin. Agron e Alban Lleshaj, përkatësisht 27 dhe 24 vjeç.

Nga raportimet e para të mediave, bëhet me dije se ata janë qëlluar me pistoletë nga një makinë , kur ishin duke ecur në rrugë.

Dyshohet se shkak i ngjarjes mund të jetë konfliktet e mundshme për trafikun e drogës ose prostitucionit, megjithatë informacione të mëtejshme pritet të vijnë në orët në vijim. /Blitz.al/

Shperndaje