Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Itali: Shqiptari përdhunon një vajzë italiane në disko, shoqet e filmojnë dhe e shpërndajnë në Whatsapp

Itali: Shqiptari përdhunon një vajzë italiane në disko, shoqet e filmojnë dhe e shpërndajnë në Whatsapp
September 14
12:45 2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rimini të Italisë, ku një djalë shqiptar ka përdhunuar një vajzë italiane 17-vjeçare në një disko.

Sipas mediave italiane, vajza ishte atje së bashku me shoqet e saj dhe është njohur me shqiptarin. Ndërkohë që ka ndodhur një skenë e tmerrshme, shoqet nuk e kanë ndihmuar por e kanë filmuar duke e shpërndarë më vonë në Whatsapp.

Duke qenë se vajza ka qenë nën efektin e alkoolit, ajo e ka kujtuar situatën vetëm kur ka parë videon ditën e nesërme dhe ka shkuar për të kallëzuar të riun shqiptar në polici. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje