Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ish-lideri demokrat akuzon Bashën: “Është kapur nga Rama! Ka shitur zgjedhjet e kaluara dhe bashkëpunon fshehtaz me qeverinë!”

April 26
21:26 2018

 

Të ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Të Pa Ekspozuarit” ishin dy prej figurave të Partisë Demokratike, Jozefina Topalli dhe Arben Imami.

Teksa Topalli u shpreh se Basha kishte shkatërruar PD-në, Imami nga ana tjetër shkoi më tej me akuzat ndaj liderit aktual të të djathtës.

“Unë dua të them se Lulzim Basha ka shitur zgjedhjet e kaluara! Tani, prej 2 mandatesh bashkëpunon fshehurazi me qeverinë dhe me Ramën!”, – u shpreh Imami.

Ndër të tjera, dy ish-deputetët treguan se kanë kërkuar e kërkojnë dorëheqjen e Lulzim Bashën. /Blitz.al/

Komento

Shperndaje