Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Inaugurohet stadiumi në Shkodër, kryeministri Edi Rama jep një deklaratë

Inaugurohet stadiumi në Shkodër, kryeministri Edi Rama jep një deklaratë
August 31
18:46 2016
Shperndaje