Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Icardi tremb fansat e Interit me foton e postuar. A është kjo një lamtumirë?

Icardi tremb fansat e Interit me foton e postuar. A është kjo një lamtumirë?
January 30
15:55 2018

Mauro Icardi po bën një zhurmë të madhe mediatike sepse po flitet për një tranferim të mundshëm në Madrid. Reali ka kërkuar shërbimet e lojtarit, por thuhet se ende nuk është arritur një marrëveshje me Interin.

Por ajo që i ka trembur të gjithë ka qënë postimi i fundit i Icardit i cili ka postuar një foto ku shkruhet: “Të thuash lamtumirë do të thotë të rritesh”.

Kjo i ka bërë të gjithë tifozët interist të tremben dhe të mendojnë për një largim të kapitenit. Ndërsa tifozët madrilenë kanë filluar të besojnë se ky mund të jetë një transferim i orëve të fundit në merkato. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje