Blitz

 Breaking News

I shpëtoi gjyshes nga duart, 2-vjeçarja bie nga ballkoni

I shpëtoi gjyshes nga duart, 2-vjeçarja bie nga ballkoni
October 14
18:25 2016

Një 2-vjeçare ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i shtëpisë, teksa ishte duke luajtur. Ajo i ka shpëtuar nga duart gjyshes së saj dhe është afruar menjëherë te ballkoni, ku teksa po luante lodra i ka rrëshqitur.

Në tentativë për ta kapur, ajo është rrëzuar. “News 24” bën me dije se vogëlushja K. SH., banuese e lagjes “30-vjetori”, është jashtë rrezikut për jetën. Ajo ka pësuar shembje në pjesë të ndryshme të trupit.

Ndërkaq, policia ka nisur hetimin për zbardhjen e ngjarjes. /Blitz.al/

Tags
Share