Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses

I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses
June 24
19:14 2016
Etiketimet
Shperndaje