Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses

I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses
June 24
19:14 2016

Një punonjës i zjarrfikëses ka mbetur i plagosur rëndë për shkak të plasjes së dinamitit. Ngjarja e rëndë është shënuar në Skrapar teksa 41-vjeçari Turhan Myftari ishte duke peshkuar në lumin Osum.

Menjëherë pas këtij incidenti, ai është dërguar me urgjencë me helikopter drejt Tiranës, për shkak të dëmtimeve të marra në fytyrë dhe gjymtyrë. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimin për zbardhjen e saj.

Etiketimet
Shperndaje