Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

I ndërprenë energjinë elektrike, debitori godet për vdekje punonjësin e OSHEE

I ndërprenë energjinë elektrike, debitori godet për vdekje punonjësin e OSHEE
August 11
21:33 2016

Një punonjës i OSHEE-së ka humbur jetën pas sulmit me thikë nga një debitor në qytetin e Shkodrës. Eletriçisti Zamir Vala rreth të 50-ve, nuk ka mundur t’i rezistojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë pak pas plagosjes.

Policia e Shkodrës ka identifikuar autorin e sulmit me thikë, shtetasin Martin Zefi, i cili është shoqëruar më pas për në Komisariat. Mësohet se i zoti i banesës që thuhet se ishte në gjendje të dehur, pasi është konfliktuar me elektriçistin e ka qëlluar disa herë me thikë. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje