Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Humbi jetën në Velipojë, ja ç’postoi për herë të fundit italiani

Humbi jetën në Velipojë, ja ç’postoi për herë të fundit italiani
August 03
10:31 2016

Italiani 25-vjeçar Giorgio De Serio është njëri prej viktimave të aksidentit të rëndë të ndodhur dje në Velipojë. Ai humbi jetën tragjikisht bashkë me një çift shqiptar dhe një tjetër shtetas italian.

Giorgio De Serio sapo kishte ardhur në Shqipëri për të kaluar pushimet me miqtë e tij. Pak orë përpara aksidentit të rëndë, ai postoi një foto në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook.

I riu italian, pronar i një kancelarie në Bari, do të qëndronte rreth një javë në Shqipëri. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje